Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.Możesz określić warunki przechowywania lub dostepu do plików cookies w twojej przeglądarce.

SPRAWDŹ NASZE PROMOCJE DO  -30%   KUP TERAZ TANIEJ

Catalog

Włączone filtry:
ROZMIAR BUTLI Z HELEM

Polecane

Najczęściej kupowane

Promocje

BUTLA Z HELEM

 Wyobrażasz sobie prawdziwą, niezapomnianą imprezę urodzinową bez balonów, które unoszą się nad głowami uczestników? Czy wyobrażasz sobie fenomenalny party lub  bal przygotowany z myślą o Maluchach, który nie pozwoliłby im cieszyć się wspaniałymi balonami w kształcie zwierząt lub też ulubionych, bajkowych bohaterów? My też NIE! Dlatego w naszej ...

 Wyobrażasz sobie prawdziwą, niezapomnianą imprezę urodzinową bez balonów, które unoszą się nad głowami uczestników? Czy wyobrażasz sobie fenomenalny party lub  bal przygotowany z myślą o Maluchach, który nie pozwoliłby im cieszyć się wspaniałymi balonami w kształcie zwierząt lub też ulubionych, bajkowych bohaterów? My też NIE! Dlatego w naszej ofercie znalazła się butla z helem, która pozwoli Ci przygotować atrakcje na organizowane przez Ciebie urodzinowe party! Cena tego produktu jest nieporównywalna z wartością uśmiechu na dziecięcej twarzy.Mamy  hel bardzo dobrej jakości balony napompowane nim długo latają .

Więcej

BUTLA Z HELEM Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów