Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

zamknij
Darmowa dostawa od 80 PLN ! 
Ekspresowa realizacja
KONFETTI WYSTRZAŁOWE

KONFETTI WYSTRZAŁOWE

Zorganizowanie udanej imprezy zależy od bardzo wielu elementów: zarówno tego, jak zaplanujemy aktywności dla zaproszonych osób, jak i samego charakteru naszych gości. W wielu aspektach jesteśmy jednak w stanie dodać do scenariusza imprezy ciekawe elementy, które zaskoczą przybyłych i będą proste w zrealizowaniu, a przy tym ...

KONFETTI WYSTRZAŁOWE

Zorganizowanie udanej imprezy zależy od bardzo wielu elementów: zarówno tego, jak zaplanujemy aktywności dla zaproszonych osób, jak i samego charakteru naszych gości. W wielu aspektach jesteśmy jednak w stanie dodać do scenariusza imprezy ciekawe elementy, które zaskoczą przybyłych i będą proste w zrealizowaniu, a przy tym – mało kosztowne. Zdecydowanie do takich pomysłów należą również tuby strzelające, których wielkość można dobrać do potrzeb imprezy, a kolorystyka zachwyci nawet najbardziej wybredne osoby.
Jako sklep oferujemy akcesoria imprezowe oraz dodatki dekoracyjne przygotowaliśmy szeroki wybór tub, dzięki którym każdy ślub czy inne wydarzenie będą jeszcze lepiej zapamiętane. W ofercie posiadamy tuby strzelające w trzech rozmiarach: 40, 60 i 80 cm długości. W tubach znajdują się rozmaite wkłady, poczynając od klasycznych, sztucznych płatków róż, przez nietypowe banknoty, motylki, konfetti w formie serduszek i inne elementy dekoracyjne. Szeroka paleta barw pozwala dobrać wkład z tuby stosownie do koloru przewodniego imprezy.

Więcej

KONFETTI WYSTRZAŁOWE Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów