Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

zamknij

 DLA  ZAMÓWIEŃ OD 120 ZŁ DOSTAWA ZA DARMO!     

EKSPRESOWA REALIZACJA  
KONFETTI WYSTRZAŁOWE

KONFETTI WYSTRZAŁOWE

Zorganizowanie udanej imprezy zależy od bardzo wielu elementów: zarówno tego, jak zaplanujemy aktywności dla zaproszonych osób, jak i samego charakteru naszych gości. W wielu aspektach jesteśmy jednak w stanie dodać do scenariusza imprezy ciekawe elementy, które zaskoczą przybyłych i będą proste w zrealizowaniu, a przy tym ...

KONFETTI WYSTRZAŁOWE

Zorganizowanie udanej imprezy zależy od bardzo wielu elementów: zarówno tego, jak zaplanujemy aktywności dla zaproszonych osób, jak i samego charakteru naszych gości. W wielu aspektach jesteśmy jednak w stanie dodać do scenariusza imprezy ciekawe elementy, które zaskoczą przybyłych i będą proste w zrealizowaniu, a przy tym – mało kosztowne. Zdecydowanie do takich pomysłów należą również tuby strzelające, których wielkość można dobrać do potrzeb imprezy, a kolorystyka zachwyci nawet najbardziej wybredne osoby.
Jako sklep oferujemy akcesoria imprezowe oraz dodatki dekoracyjne przygotowaliśmy szeroki wybór tub, dzięki którym każdy ślub czy inne wydarzenie będą jeszcze lepiej zapamiętane. W ofercie posiadamy tuby strzelające w trzech rozmiarach: 40, 60 i 80 cm długości. W tubach znajdują się rozmaite wkłady, poczynając od klasycznych, sztucznych płatków róż, przez nietypowe banknoty, motylki, konfetti w formie serduszek i inne elementy dekoracyjne. Szeroka paleta barw pozwala dobrać wkład z tuby stosownie do koloru przewodniego imprezy.

Więcej

KONFETTI WYSTRZAŁOWE Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów